Gripex Zatoki Caps 10kapsułek

Gripex Zatoki Caps 10kapsułek

Producent: US Pharmacia
Dostępność: Dostępny
Rodzaj: Lek

 11,98 zł

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu

Wskazania:

- Gorączka,
- bół głowy,
- uczucie ogólnego rozbicia,
- katar,
- niedrożność nosa i zatok.

Właściwości:

Gripex® ZATOKI Caps zawiera maksymalne dawki OTC dla fenylefryny i paracetamolu (przy rekomendowanym dawkowaniu 2 tabletek). Jednocześnie stanowi bezpieczną alternatywę dla osób z przeciwwskazaniem do stosowania niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ), nietolerujących NLPZ lub pseudoefedryny.
Gripex® ZATOKI Caps to kolejna nowość uzupełniająca ofertę marki Gripex na zatoki w przeziębieniu dla pacjentów preferujących lek w postaci kapsułek. Kompleksowy skład łączy trzy substancje czynne: paracetamol, fenylefrynę i kofeinę.
Lek pomaga zwalczać objawy zapalenia zatok w przeziębieniu dzięki kompleksowemu składowi:

- paracetamol - łagodzi bóle towarzyszące infekcjom, w tym bóle gardła, ból głowy, bóle mięśni oraz bóle kostno-stawowe, usuwa stan podgorączkowy oraz gorączkę,
- fenylefryna - zmniejsza obrzęk błony śluzowej nosa i zatok, udrożnia nos i zatoki, ułatwia oddychanie; jest to skuteczna alternatywa wobec pseudoefedryny dla niektórych pacjentów,
- kofeina - daje subiektywne odczucie ustępowania zmęczenia, poprawy koordynacji i szybkości kojarzenia.

Sposób użycia:

Dorośli i młodzież w wieku powyżej 12 lat: od 1 do 2 kapsułek, 3 - 4 razy na dobę.
Lek można stosować niezależnie od posiłków.
Należy przestrzegać co najmniej 6-8-godzinnego odstępu między dawkami.
Leku Gripex® ZATOKI Caps nie powinny przyjmować kobiety w ciąży i karmiące piersią.
Lek Gripex® ZATOKI Caps można stosować u dzieci powyżej 12. roku życia.
Maksymalna liczba kapsułek na dobę: 8

W czasie stosowania leku należy zachować ostrożność podczas obsługi urządzeń mechanicznych i prowadzenia pojazdów.
Ze względu na ryzyko toksycznego uszkodzenia wątroby w czasie przyjmowania leku Gripex® ZATOKI Caps nie należy pić alkoholu.

Skład:

Paracetamol 500 mg, kofeina 25 mg, chlorowodorek fenylefryny 6,1 mg oraz substancje pomocnicze.

Opakowanie: 10 kapsułek

Opinie klientów

Aktualnie nie ma opinii do tego produktu...

Dodaj opinię

Najwyższa jakość
naszych produktów

Nasze produkty pochodzą z pewnych źródeł od renomowanych producentów.

Możliwość darmowej
dostawy

Przy zamówieniach powyżej 300zł nie zapłacisz za przesyłkę!

Bezpieczeństwo transakcji
płatniczych

Bezpieczne transakcje dzięki szyfrowaniu SSL
 

Możesz być także zainteresowany...

Inne produkty z tej kategorii...

Ostatnio przeglądane...